Aktualności archiwum

20-06-2015 Finał V edycji konkursu Fotomatematyka.pl Zgłoszonych do konkursu było 439 zdjęć. Poziom prac z roku na rok wzrasta. Cieszy nas to, że uczestnicy potrafią dostrzegać i obserwować matematykę otaczającą nas.
10-04-2015 Po sprawdzianie Pierwszy Sprawdzian po klasie VI przeprowadzony w nowej formule już za nami. Emocje opadły. Analizując arkusz zaproponowany przez CKE można powiedzieć, że pracując na co dzień z książką „Sprawdzian po klasie VI. Zbiór zadań z matematyki” oraz „Sprawdzian po klasie VI. Testy” przygotowaliśmy się do testu bardzo dobrze. Na poparcie tej tezy przedstawiamy poniżej tabelkę zawierającą porównanie zadań z arkusza z zadaniami z obydwu tych książek.
29-07-2014 Rabaty z Kartą Opolska Rodzina Miło nam poinformować, że tropy.pl oraz Wydawnictwo Nowik zostały oficjalnym partnerem projektu Karta Opolska Rodzina wprowadzonego przez Urząd Miasta Opola. Partnerem programu są firmy, instytucje i organizacje, które podpisały porozumienie z Miastem Opole na świadczenie usług dla uczestników programu z określoną zniżką.